iPresso jest systemem zintegrowanego marketingu, który skupia w jednym miejscu email marketing ze śledzeniem kontaktów i raportowaniem, e-PR, monitoring czy zarządzanie mediami społecznościowymi, To kompleksowe i jednocześnie bardzo proste w obsłudze narzędzie do tworzenia automatycznie działających programów marketingowych o różnej skali działania. Całość jest łatwa w obsłudze, intuicyjna, a przy tym pozwala na automatyczne tworzenie dokumentów, analiz i wykresów.

Systemy zintegrowane takie jak iPresso dają najlepsze efekty. System ten zwiększa efektywność prowadzonych działań, monitoruje szum informacyjny, wspiera w realny sposób sprzedaż i budowanie wizerunku. iPresso powstało i jest cały czas rozwijane przy współpracy z marketerami. Dlatego też spełnia w pełni ich wymagania. To system all-in-one, bo zawiera w jednym miejscu wiele nowoczesnych, profesjonalnych narzędzi i usług marketingowych. Co ciekawe, iPresso nie wymaga zakupu dodatkowego sprzętu. Tym samym nie trzeba wiele inwestować, aby ten system wdrożyć we własnej firmie. Dlatego iPresso wykorzystują małe i duże firmy o różnym zasięgu.

System iPresso pozwala jednocześnie na wysłanie danej informacji za pomocą kilku kanałów komunikacji. Poza tym pozwala na raportowanie zachowania klientów na danej stronie. Raportuje działania z mediów, sieci i portali społecznościowych. iPresso oprócz tego umożliwia zarządzenie profilami, postami, fanpage'ami czy aplikacjami. Zarządzanie mediami społecznościowymi odbywa się w sposób szybki i w zasadzie automatyczny za sprawą zintegrowania ze sobą wielu portali społecznościowych.

System iPresso

System umożliwia tworzenie landing page'ów, szablonów PDF, newsletterów, formularzy i ankiety internetowych. Można własne szablony zapisywać i wykorzystywać je w przyszłości. W razie potrzeby można je również edytować. Całość jest prosta w obsłudze i bardzo intuicyjna. Można zaplanować wiele działań do przodu. Raporty są przygotowywane i dostępne w formie online jako zestawienia i wykresy. W razie potrzeby można je eksportować do pliku PDF czy jpg.

Cały system iPresso jest przejrzysty, czytelny i łatwy w obsłudze. Można dopasować jego wygląd do własnych potrzeb czy wizerunku danej firmy. Pozwala na szybkie i sprawne zarządzenia takimi social mediami jak Twitter, Facebook, YouTube i wiele innych. Oprócz tego pozwala na tworzenie ankiet, dokumentów, newsletterów, monitorowanie zachowania użytkowników w sieci i na portalach społecznościowych. Wszystko odbywa się w jednym miejscu, bo jest to system zintegrowany.