Najlepsze etui na Huawei w 2020r.

Udostępnij:

Wszystkie najlepsze obudowy telefoniczne Huawei bez względu na budżet :

Więc szukasz najlepszego przypadku Huawei. Dobry plan: jest obecnie jednym z najlepszych telefonów z kamerą. Jest bardzo drogi - nie mówiąc już o śliskiej i kruchej - i zdecydowanie zalecamy umieszczenie go w najlepszym przypadku telefonicznym, na jaki nas stać.

Ale który z nich? Obecnie uważamy, że najlepszym przypadkiem Huawei jest sprawa Spigen Marked Armor, dzięki swojej równowadze ochrony, dopasowanie i rozsądnej cenie. Ale jest wiele opcji do wyboru - i nie wszystkie z nich są równe. 

Kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed wyłożeniem obudowy, to wycięcie w aparacie: upewnij się, że wystaje ono bardziej z tyłu telefonu niż sam obiektyw. W przeciwnym razie, jeśli upuścisz swój Huawei możesz skończyć z rozbitym obiektywem. Cena, wygląd, materiał i dodatkowa funkcjonalność to dodatkowe czynniki.

Dlatego właśnie stworzyliśmy ten przewodnik, podkreślając niektóre z najlepszych futerałów na telefony Huawei , w różnych cenach i stylach. Oto nasze ulubione opcje w tej chwili...

1. Spigen Marked Armor Case
Najlepszy futerał Huawei w tej chwili, oferujący dobrą ochronę w wąskim dopasowaniu za rozsądną cenę.
Pokrowiec Spigen Marked Armor to nasz najlepszy wybór dla Huawei - uważamy, że jest to najlepszy wybór, jaki można teraz kupić. Wycięcie w kamerze, które jest jednocześnie precyzyjne i ma podniesioną wargę - dzięki czemu wystaje dalej niż obiektywy, chroniąc je w razie upadku - pancerz Spigen Marked Armor zapewnia również dobrą równowagę między stylem a ochroną. Ma chwytliwe plecy i nie jest tak gruby jak niektóre bardziej wytrzymałe obudowy Huawei , ale dzięki technologii poduszki powietrznej w narożnikach może naprawdę pomóc Twojemu telefonowi przetrwać upadek. W rzeczywistości Huawei mówi, że spełnia on wojskowe standardy testu upadku, a jeśli jest wystarczająco dobry dla wojska, to powinien być wystarczająco dobry dla większości ludzi.

2. Ringke Fusion-X Transparent Case dla Huawei P20 Pro
Ringke Fusion-X to kolejna obudowa Huawei  z podwyższonymi krawędziami, nie tylko z przodu, ale również wokół aparatu, dzięki czemu telefon jest osłonięty przed upadkiem na równe powierzchnie. Podobnie jak w przypadku telefonu Spigen Mark Armor pod numerem jeden, spełnia on również wojskowe standardy testu upadku, przy pomocy amortyzujących zderzaków. Krawędzie obudowy są również łatwe do uchwycenia, więc jest mniej prawdopodobne, aby upuścić go na pierwszym miejscu, a Fusion-X ma w dużej mierze przezroczyste plecy, dzięki czemu można zobaczyć więcej telefonu, co jest szczególnie pożądane, jeśli zdecydujesz się na wielokolorową wersję Twilight słuchawki. Jedyną prawdziwą wadą Fusion-X jest to, że, jak mówi Ringke, ma on "ultra-rugged design". Niektórym się to spodoba, ale oznacza, że dla innych będzie wyglądało lepiej, niż mogłoby się wydawać.

3. ESR Crystal Clear Transparent Gel

Sprawa dotycząca żelu krystalicznie przejrzystego
Przypadek ESR Crystal Clear dla Huawei jest świetnym wyborem budżetowym, przychodzącym poniżej 10 funtów. Za te pieniądze nie dostaniesz ogromnej ochrony, ale ma to coś więcej niż tylko cenę za nią. Po pierwsze, sprawa ESR Crystal Clear jest, jak sama nazwa wskazuje, całkowicie przezroczysta, więc nadal można pokazać swój telefon w całości. Jest również bardzo cienki, bo ma zaledwie 1,2 mm, dzięki czemu jego objętość w kieszeni jest minimalna. Jednak krawędzie wokół kamery są podniesione do 1,45 mm, dzięki czemu obiektywy są chronione przed upadkiem. Ponadto, w sprawie ESR również twierdzi, że sportowy materiał antyżółknący, aby utrzymać go nieskazitelnie przez dłuższy czas. Jeśli szukasz taniego przypadku Huawei, to jest to jedna z lepszych opcji.

Szukasz odpowiedniego etui do Huawei ? Sprawdź więcej na https://trendyshop.pl/1147-huawei >>

 

Socialmedia

Warte uwagi

Podstawy KPI

Jeśli ktoś się zastanawia od czego zacząć tworzenie kokpitów menadżerskich to wydaje się, że będzie to dla tych osób wpis rzeczywiście interesujący. Kokpity menadżerskie określa...