NapoleonCat - narzędzie do zarządzania kontami social media

Udostępnij:

Większość firm, którym zależy na utrzymywaniu relacji z klientami oraz na pozyskiwaniu nowych poszukuje coraz to nowszych kanałów marketingowych. Jeszcze do niedawna nowością były social media, które dziś zdają się być już niezbędne w promowaniu firmy i nie tylko.

Media społecznościowe okazują się również niezbędne w nieco innych celach. Wiele firm wykorzystuje Facebooka czy inny portal do sprawnej obsługi klienta. Ponadto, social media są również niezbędne w uzyskiwaniu feedbacku od klientów. Pozwalają one poznać potrzeby stałych oraz potencjalnych klientów. Ponadto, prowadząca sprawny marketing w mediach społecznościowych firma korzysta również z sugestii klientów, które mogą oni w łatwy sposób wysłać przez portal. Uwzględnianie zdania użytkowników utwierdza ich w przekonaniu o szacunku ze strony firmy oraz napędza ruch na profilu społecznościowym przedsiębiorstwa.

Niestety, wciąż w wielu firmach pojawiają się problemy związane z social media. Dotyczą one organizacji profilów na portalach, strategii działania, a nawet tworzenia struktury pracowników odpowiedzialnych w danej spółce za media społecznościowe. Najbardziej kłopotliwa zdaje się być natomiast ewaluacja pracy oraz ocena efektywności działań marketingowych prowadzonych przez social media.

Narzędzia do social media

Na przeciw opisanym powyżej problemom wychodzą producenci narzędzi ułatwiających zarządzanie mediami społecznościowymi. Jednym z nich jest NapoleonCat, który wyróżnia się udostępnianiem treści z różnych platform. Ponadto, NapoleonCat oferuje użytkownikom również skrzynki odbiorcze.

Oczywiście sam jedynie dostęp do treści nie były zbyt dużym wsparciem. Dlatego też, NapoleonCat pozwala również modyfikować wpisy na portalach społecznościowych. Co więcej, dzięki opisywanemu narzędziu możliwe jest generowanie raportów pracy poszczególnych moderatorów, co pozwala szybko i trafnie ocenić ich pracę oraz skuteczność. Wskaźniki KPI dostępne w narzędziu dotyczą między innymi czasu reakcji na pytania od klientów, liczby nowych like'ów itp.

Narzędzie do zarządzania social media NapoleonCat nie tylko umożliwia kontrolę i ocenę pracy moderatorów, ale również wprowadzanie usprawnień w działaniu marketingu dotyczącym mediów społecznościowym. Umożliwia to ewaluacja pracowników, generowanie raportów, jak sprawna komunikacja przez społecznościową skrzynkę odbiorczą.

Socialmedia

Warte uwagi

Czym są i do czego służą kluczowe wskaźniki...

Każdy przedsiębiorca, mając jakąś wizję rozwoju, musi postawić sobie określone cele i, co najważniejsze, musi nieustannie kontrolować stopień realizacji tychże zadań. Aby robić to w...