GETRESPONSE- kompleksowe narzędzie do e-mail marketingu

Udostępnij:

GETRESPONSE – CO TO JEST?

GetResponse to kompleksowe, nowoczesne narzędzie oferujące użytkownikom szereg atrakcyjnych rozwiązań przydatnych w zakresie e-markertingu. Ogromną zaletą platformy GetResponse jest fakt, że została ona tak pomyślana, aby możliwie jak najlepiej odpowiadać na potrzeby nie tylko dużych korporacji, ale także małych i średnich firm. GetResponse jest narzędziem dedykowanym przede wszystkim dla tych firm, które są zainteresowane kompleksową, wielowymiarową kampanią w zakresie e-marketingu. 

Platforma GetResponse jest jednym z najważniejszych, najbardziej doświadczonych i najbardziej uznanych tego rodzaju narzędzi w skali całego międzynarodowego rynku. Obecnie platforma jest dostępna w ponad 20 językach, a jej klienci to firmy działające w ponad 180 krajach całego świata. W polskiej wersji językowej GetResponse działa już od 2010 roku.

GETRESPONSE – CHARAKTERYSTYKA PLATFORMY

Funkcjonalność platformy GetResponse skupia się przede wszystkim na zapewnieniu klientowi całościowego szeregu narzędzi służących do szeroko rozumianego e-mail marketingu. Firmy, które zdecydują się na korzystanie z usług platformy GetResponse, mogą więc korzystać z takich rozwiązań, jak:

1. Marketing Automation

Jest to narzędzie służące do tworzenie kompleksowych kampanii, uwzględniających między innymi takie czynniki, jak wieloaspektowa obserwacja działań subskrybentów w czasie rzeczywistym, co pozwala na precyzyjne określenie potrzeb i preferencji klientów odwiedzających stronę.

2. Webinary

Pakiet szkoleń oraz spotkań online traktujących o różnych aspektach e-marketingu oraz e-mail marketingu. Szkolenia są prowadzone przy użyciu technologii webcast, co pozwala na osiągnięcie wysokiego stopnia ich interaktywności a także naprawdę wysoką efektywność. Podczas szkoleń właściciel firmy lub jej pracownicy otrzymają potrzebną im wiedzą na temat szeroko rozumianego e-marketingu, a także bardziej szczegółowych zagadnień z zakresu e-mail marketingu.

3. Autorespondery

Zaawansowane narzędzie to automatycznego formułowania oraz wysyłania wiadomości zwrotnych. W odróżnieniu od standardowych narzędzi tego rodzaju, Autorospondery dostępne w ofercie GetResponse pozwalają na profilowanie treści poszczególnych wiadomości w zależności od charakterystyki poszczególnego klienta.

4. Kreator landing page

Narzędzie to pozwala na kreowanie zaawansowanych stron docelowych, co według wielu badań pozwala na znaczący wzrost ilości nowych leadów a także zwiększenie konwersji.

Monitorowanie ruchu sieciowego

5. Statystyki i Optymalizacja

Narzędzie służące do śledzenia ruchu sieciowego klientów, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie szczegółowej wiedzy na temat ich potrzeb, preferencji oraz oczekiwań. 

6. Narzędzia służące do zarządzania kontem oraz kampanią 

7. Integracje

Klient może skorzystać z ponad setki gotowych integracji typu API. Istnieje również możliwość tworzenia nowych narzędzi API.

8. Enterprise

Kompleksowy pakiet usług, dzięki któremu użytkownik może korzystać zarówno z podstawowych opcji oferowanych przez platformę GetResponse, jak i różnego rodzaju rozwiązań dodatkowych, takich jak na przykład rozmaite konsultacje, personalizacja kampanii czy dedykowana infrastruktura.

PODSUMOWANIE

Platforma GetResponse od wielu lat jest uważana za jednego z liderów w swojej branży. Klienci cenią GetResponse przede wszystkim za wysoki profesjonalizm, niezwykle bogaty pakiet dostępnych narzędzi przy jednoczesnej łatwej, intuicyjnej wręcz obsłudze zarówno całej platformy, jak i poszczególnych narzędzi.Wieloletnie doświadczenie powoduje również, że GetResponse może zaoferować swoim użytkownikom tysiące gotowych szablonów e-maili a także niezwykle bogatą i zróżnicowaną bazę kontaktów.